آموزش حذف chromesearch.club در مرورگر ها

آموزش ها نویسنده : / چاپ دانلود

chromesearch.club یک موتور جستجوی جعلی است که به صورت غلط ادعا می کند می تواند بر جستجوی بهتر کابران تاثیر گذارد. این بد افزار از طریق دانلود نرم افزار های رایگان وارد مرورگر ها می شود و به هیچ عنوان نمی توان آن را حذف کرد حتی با حذف و نصب مجدد مرورگر این بد افزار باز هم به عنوان موتور جستجو گر پیش فرض مرورگر شما ثبت خواهد شد و با ریست کردن مرورگر، حذف  مرورگر امکان تغییر آن وجود ندارد . 

اما امروز می خواهیم آموزش ساده ای را برای شما قرار دهیم تا از شر chromesearch.club رهایی پیدا کنید در ادامه با ویندوز ایران همراه باشید. 

آموزش حذف chromesearch.club

  1. در ابتدا شما می بایست برنامه Command Prompt را باز کنید . برای اجرای این برنامه می توانید از طریق سرچ کورتانا و با با کلیک راست کردن بر روی استارت ویندوز و باز کردن گزینه “Command Prompt” این برنامه را اجرا کنید . 
  2. پس از اجرا شما می بایست کد های زیر را در داخل Command Prompt کپی کنید و سپس اینتر را بزنید . 
  • “rd /S /Q “%WinDir%\System32\GroupPolicyUsers
  • “rd /S /Q “%WinDir%\System32\GroupPolicy
  • gpupdate /force

پرای کپی هم می توانید این خط ها رو کپی کنید و بعد از آن تنها با کلیک راست کردن بر روی برنامه Command Prompt عملیات رونوشت یا همان past شدن انجام می شود . 

پس از انجام این مراحل شما میتوانید این موتور جستجو را که به صورت پیش فرض بوده است را حذف کنید اما برای حذف بد افزار hijacker از کل مرورگر ها کافی است به قسمت کنترل پنل رفته و بر روی گزینه ” programs and features ” کلیک کنید و اخرین نرم افزار هایی که به تازگی نصب شده اند و از آن ها اطلاع ندارید حذف کنید .

 

 

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید