با اپلیکیشن English Speaking Training، انگلیسی را درست صحبت کنید

آموزشی نویسنده : / چاپ دانلود

اپلیکیشنی را که امروز قصد معرفی آن را دارم، English Speaking Training نام دارد. امروزه، یادگیری زبان انگلیسی از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه، کمی همه گیر شده است، اما به قول جدیدی ها، اپلیکیشن داریم تا اپلیکیشن! با ویندوز ایران باشید تا یکی از بهترین اپلیکیشن های زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

تا به حال اپلیکیشنی که قابلیت صبحت کردن با شخص دوم را داشته باشد، معرفی نکرده بودم، اما باید به شما بگویم که English Speaking Training همیچین قابلیت را در خود دارد. همانطور که از نام English Speaking Training پیداست، شما می‌توانید به راحتی شروع به صبحت کردن با شخص دیگر یا شخص ثالث را داشته باشید و شخص دوم نیز، به شما پاسخ می‌دهد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، اپلیکیشن English Speaking Training به شما این امکان را می‌دهد تا صحبت کردن با شخص دوم، به زبان انگلیسی، لهجه خود را به زبان انگلیسی، نزدیکتر کنید. این قسمت، شامل 100 درس می‌شود که از آشنایی شروع شده تا به دانشگاه و خودن غذا و تفریح و غیره ..

خجالت را کنار گذاشته و شروع به مکالمه کنید. در تنهایی خود، با اجرای English Speaking Training، زبان خود را تقویت کنید. از دیگر امکاناتی که English Speaking Training در اختیار شما قرار می‌دهد، آزمون گفتاری بیش از 3000 کلمه آکسفورد می‌باشد.

 نمایش بیش از 1000 کلمه از حروف های انگلیسی که از حرف A شروع شده تا حرف Z که خاتمه می‌یابد. با هم به چند ویژگی برتر اپلیکیشن English Speaking Training می‌پردازیم.

  • آزمون گفتاری 3000 کلمه جدید آکسفورد
  • صحبت آزمون 1000 عبارات انگلیسی
  • آزمون گوش دادن به 3000 کلمات جدید آکسفورد
  • گوش دادن به آزمون 1000 عبارات انگلیسی
  • نمایش 1000 عبارات از حروف انگلیسی C، B، A، ..
  • نمایش 3000 کلمات جدید را با C، B، A ..

اپلیکیشن English Speaking Training شامل بخش های مختلفی از یادگیری است که شما را سرگرم می‌کند. با English Speaking Training به هیچ عنوان خسته نخواهید شد و به راحتی می‌توانید انگلیسی صحبت کنید. دارای مجموعه ای از بازی ها است که شما را کاملا سرگرم می‌کند.

اپلیکیشن English Speaking Training به صورت رایگان، در Store و تنها برای پلتفرم ویندوز 10 موبایل، با حجم 8.33 MB در دسترس است.

اگر شما هم علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارید و نمی‌توانید به کلاس های زبان بروید، English Speaking Training به شما کمک می‌کند تا به راحتی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

نظر شما دوستان در مورد این اپلیکیشن چیست؟ از تجربیات خود، راجب کار کردن با English Speaking Training برای ما و کاربران ویندوز ایران، بازگو کنید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید