آیا پشتیبانی مایکروسافت از لومیا ۹۵۰ تا سال ۲۰۱۸ ادامه دارد؟

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

شرکت مایکروسافت در سال های قبل آخرین تلفن هوشمند سری لومیا را با نام لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL به عنوان پرچمداران ویندوز ۱۰ موبایل معرفی کرد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت ویندوزایران همراه باشید.

در حالی که تصمیم مایکروسافت به عدم تولید نسخه جدیدی از لومیا بوده، گفته می شود ممکن است بزودی پشتیبانی کمپانی از سری گوشی های هوشمند لومیا ۹۵۰ بزودی پایان یابد. حال براساس گزارش های تازه انتشاریافته، شرکت ردموندی قصد دارد تا سال ۲۰۱۸ پشتیبانی از لومیا ۹۵۰ را ادامه دهد.

اگر به سابقه پشتیبانی مایکروسافت بپردازیم، بایستی سال ۲۰۱۸ پشتیبانی از لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL به پایان برسد. تلفن های هوشمند پیشین یعنی لومیا ۹۳۰، ۹۲۰ و ۹۲۵ تنها دو تا سه سال پشتیبانی شدند، بنابراین حال نوبت به لومیا ۹۵۰ رسیده تا در سال ۲۰۱۸ پشتیبانی مایکروسافت را از دست دهد. البته با توجه به اینکه لومیا ۹۵۰ آخرین نسخه لومیا بوده، ممکن است مایکروسافت رویکرد متفاوتی به کار گیرد و شاهد عملکردی متفاوتی باشیم. براساس گزارش ها بزودی مایکروسافت سرفیس فون را که نسل جدید تلفن های هوشمند کمپانی ردموندی بوده را معرفی می کند.

این شرکت تاکنون اشاره مستقیمی به سرفیس فون نداشته اما گزارش های مختلفی پیرامون این گوشی هوشمند منتشر شد. مایکروسافت می خواهد با پشتیبانی از لومیا ۹۵۰ پرچمدار پایانی سری لومیا تا سال ۲۰۱۸، راه را برای معرفی سرفیس فون باز کند. پیشتر ساتیا نادلا مدیرعامل کمپانی در مصاحبه ای اظهار داشت که مایکروسافت به دنبال تلفن هوشمند معمولی نیست و می خواهد محصولی کامل و قابل توجه به همگان معرفی کند. بنابراین انتظارات بسیاری از سرفیس فون می رود، همانطور که سایر محصولات سری سرفیس قابل توجه و تمام عیار بودند.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شرکت مایکروسافت برای پشتیبانی از پرچمداران لومیا ۹۵۰ و مدل XL آن چیست. 

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
جعفر

پس دنبال لومیاهای دیگه اصلا نریم؟

پاسخ دهید
  علی زمانی
  علی زمانی در پاسخ به جعفر

  سلام گوشی های دیگه هم تا به امروز اخرین اپدیت ها رو دریافت کرده اند اینکه بعد از سال ۲۰۱۸ مایکروسافت از لومیا ۹۵۰ پشتیبانی باز هم خواهد کرد طرح موضوع این مطلبه

  پاسخ دهید
  میثم دشت بانیان
  میثم دشت بانیان در پاسخ به جعفر

  خانواده لومیا ۹۵۰، اینقدر از قدرت سخت افزاری قوی هستند که تا چهار سال، پشتیبانی بشن .. فقط کافیه یه نگاه به لومیا ۶۴۰ و ۶۴۰ ایکس ال بندازید و میبینید که سخت افزار قدرتمند ش باعث شده که تا الان تمام بروزرسانی ها رو بگیره و تقریبا داریم به سومین سال تولید این گوشی نزدیک میشیم

  پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید