بازی مادرن کمبت ۵ بلک اوت | Modern Combat 5: Blackout برای ویندوز فون منتشر شد (رایگان شد)
علی زمانی
۱۰ تیر ۱۳۹۴
۱۹ نظر
10,427

 

شاهکاری دیگر از گیم لافت، بازی Modern Combat 5: Blackout را یکی از بهترین بازی ها در سبک تیرانداز کرده است .

 در اوایل این هفته ما اعلام کردیم که قرار است بازی مادرن کمبت ۵ همزمان با انتشار نسخه های IOS و اندروید برای ویندوز فون در ۲ مرداد منتشر شود و بالاخره این خبر محقق شد و گیم لافت طبق وعده هایش این بازی را همزمان با انتشار نسخه های IOS و اندروید برای ویندوز فون منتشر کرد .

بازی Modern Combat 5 هم اکنون در مارکت ویندوز فون در دسترس می باشد و تنها گوشی های با رم یک گیگ به بالا را ساپورت می کند . قیمت این بازی طبق خبر هایی که در هفته های گذشته دادیم ۶٫۹۹ دلار اعلام شده که به نظر بنده قیمتی عادلانه برای بازی با این کیفیت و همچنین قابلیت آنلاین بازی کردن را دارد .

[bsbutton text=”بروزرسانی به نسخه ی ۱٫۰٫۲٫۱ و جایگزین نسخه کرک شده نسخه جدید” target=”This page” style=”success” theme=”flat” size=”normal” icon=”icon-flag”]

بازی Modern Combat 5 پاسخی است در مقابل بازی محبوب Call Of Duty و یا اینطور می توان گفت که شباهت زیادی به بازی های سری CALL OF  DUTY دارد هم از لحاظ انلاین بازی کردن با دیگران و هم از لحاظ گرافیک و سبک بازی شباهت زیادی به بازی های نسخه پی سی کال اف دیوتی دارند . 

در این بازی شما می توانید هم به صورت تک نفره به ماموریت هایی که در این بازی گنجانده شده است بروید و هم می توانید به صورت انلاین با دیگر رقبا و دوستانتان در سراسر جهان به مبارزه بپردازید (این قابلیت تا ۱۲ نفر برای یک سرور امکان پذیر می باشد ) . شما در این بازی می توانید به چهار صورت تیمی، تک نفره، گرفتن پرچم و VIP (دقیقا مثل سری بازی های کال اف می باشد )  با دوستانتان به رقابت بپردازید .

توجه کنید که این بازی برای شروع نیاز به اتصال به اینترنت دارد حتی بازی به صورت تک نفره هم نیاز به اینترنت دارد که علت این کار هم  جلوگیری از کرک کردن و سرقت این بازی می باشد . 

بر روی گوشی های با رم ۵۱۲ اجرا نمی شود .

نسخه کرک شده هم نیاز به اتصال به اینترنت دارد هم تک نفره هم چند نفره  

 

 

بروزرسانی به نسخه ۱٫۲٫۰٫۲۵

 

  • سلاح های انبوه 
  • تفنگ ها و سلاح های جدید و مرگبار
  • MULTIPLAYER BONANZA : تسلط دشمنان در دو نقشه رزمی مدرن محبوب :: Scramble و Overtime
  • اضافه شدن قابلیت رای دادن به نقشه بعدی 
  • قابلیت سفارشی سازی شخص : ماسک ، لباس و . . .
  • و . . .

 

 

 

[bsbutton text=”برای دانلود از طریق تصویر زیر دکمه سرچ گوشی را لمس کنید و دکمه Vision (ایکون چشم )انتخاب کنید سپس دوربین گوشی را روی تصویر زیر بگیرید تا به صفحه اپلیکیشن در مارکت هدایت شوید توجه اگر از ویندوز فون ۸٫۱ استفاده می کنید و کورتانای شما وصل است می توانید با فشردن دکمه دوربین و انتخاب lenses و لمس Bing Vision به صفحه بارکد خوان بینگ هدایت شوید.” target=”This page” style=”inverse” theme=”flat” size=”normal”]