برنامه لینکدین در ویندوز ۱۰ منتشر شد

برنامه ها نویسنده : / چاپ دانلود

همان طور که انتظار می‌رفت برنامه لینکدین برای ویندوز ۱۰ منتشر شد. این برنامه که دو هفته پیش توسط مایکروسافت معرفی شد، به زودی در دسترس تمام کاربران ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت.

این برنامه شامل یک رونوشت از وبسایت لینکدین است که ویژگی های اصلی را در خود گنجانده. برای مثال، از نوتیفیکیشن های لحظه‌ای پشتیبانی می‌شود و تمام نوتیفیکیشن های این برنامه در قسمت اکشن سنتر ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته می‌شوند. همچنین برنامه لینکدین از قابلیت کاشی زنده ویندوز ۱۰ نیز بهره‌مند است و نوتیفیکیشن های شما را در کاشی خود همواره نشان خواهد داد.

برنامه لینکدین را می‌توانید از پایین همین مطلب از طریق استور ویندوز ۱۰ دانلود کنید.

Print Friendly
عارف غلامی

اقا این لینکدین واسه ویندوز من خیلی مشکل و باگ داره واقعا
هرروز یه جوری هنگ میکنه یه جاییش میلنگه
من نمیدونم مشکل از ویندوزمه چیه
راه درست شدنش چیه اصن ویندوزو دوباره نصب کنم؟

پاسخ دهید
  عباس کشتکار
  عباس کشتکار در پاسخ به عارف غلامی

  دوست عزیز برنامه لینکدین به تازگی وارد استور شده و قطعا مشکلاتی هم داره. مشکلات ویندوز معمولا به باگ های برنامه ها ربطی نداره. برای اطمینان از سالم بودن ویندوز۱۰، به‌روز رسانی های ارائه شده رو دریافت کنید.

  پاسخ دهید
  حامد دادستان در پاسخ به عارف غلامی

  همونطور که گفتن این برنامه تازه اومده تو استور و قطعا مشکلاتی داره تا بعد چن تا آپدیت رفع میشن
  ولی اگر کلا همچین مشکلی با برنامه هایی که از استور دریافت میکنید دارید مربوط به ویندوزتونه احتمال زیاد،ویندوز های کرک شده معمولا پایداری و سرعتشونو بعد یه مدت از دست میدن(البته کم و کیفش بستگی به کرک استفاده شده و اینکه کجای ویندوزو دستکاری کرده داره)اگر مشکل همیشگیتونه و سخت افزارتون ضعیف نیس احتمالا از همون کرک شدن ویندوزه

  پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید