منتظر بروزرسانی نهایی کریترز در ویندوز 10 باشید!

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

همین چند روز پیش بود که بیلد 15055 برای حلقه Fast، منتشر شد و کاربران، این بیلد را دریافت کردند. حال خبری جالب از windowslatest منتشر شده است که گویا به زودی بروزرسانی کریترز در ویندوز 10، برای لپ تاپ یا PC منتشر خواهد شد. در ادامه با ویندوز ایران باشید.

 

با انتشار بیلد 15055 برای حلقه سریع، و انتشار زود هنگام بیلد 15051 برای حلقه آهسته، خبر از آماده شدن نسخه نهایی بروزرسانی کریترز در ویندوز 10  را می‌دهد. در بروزرسانی 1501 که برای حلقه آهسته منتشر شد، ویژگی جدیدی را شاهد نبودیم و کاملا برای رفع باگ بوده است و مشکلات بیلد نیز، حل شده است که تنها چند باگ پیش و پا افتاده در این بیلد مشاهده شد که چندان مهم هم نبود، که این خود، نوید منتشر شدن نسخه نهایی، برای عموم می‌باشد.

 

 

همانطور که در پست های قبلی نیز گفته شد، شماره بیلد نسخه نهایی بیلد شماره 1703 می‌باشد که یکی از قابلیت های جدید، حالت ایجاد سه بعدی “3D creation” است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا اشیاء سه بعدی طراحی کنید. فعلا خبری از تغییر پوسته در ویندوز 10 نیست و فقط رفع باگ و بهبودی عملکرد در سیستم عامل و تغییرات در تنظیمات ویندوز 10 را شاهد خواهیم بود.

 

 

با تمام این اوصاف و طبق خبرهایی که منتشر شده، تاریخ این بروزرسانی در 11 April یعنی در 22 فروردین 1396، منتشر خواهد شد. البته امکان دارد که تا آن تاریخ، مایکروسافت دست به بروزرسانی های جدید نیز بزند و بروزرسانی های متعددی را برای حلقه های سریع و آهسته، منتشر کند! 

اگر شما نیز، گوشی ویندوزی در اختیار دارید، منتظر بروزرسانی کریترز برای موبایل نیز باشید. اینطور که مایکروسافت گفته است، بروزرسانی کریترز در ویندوز 10 موبایل، بعد از منتشر شدن این بروزرسانی برای ویندوز 10، در دسترس خواهد بود! هنوز در مورد تاریخ عرضه بروزرسانی کریترز برای ویندوز 10 موبایل، منتشر نشده است و اطلاعاتی در دست نیست! اما به گفته ردموندی ها، تنها چند روز بعد از انتشار نسخه نهایی برای ویندوز 10، برای ویندوز 10 موبایل، در دسترس خواهد گرفت.

نظر شما دوستان در مورد این خبر چیست؟ اگر شما نیز، جزئی از اینسایدر های حلقه های مختلف هستید، عملکرد ویندوز 10 را بر روی لپ تاپ یا PC، چگونه می‌بینید ؟!

نظرات و تجربیات خود را برای ما و کاربران ویندوز ایران، در میان بگذارید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید