Telegram Messenger Preview بروزرسانی تازه ای را دریافت کرد!

آپديت شده ها نویسنده : / چاپ دانلود

حتما می‌دانید که تلگرام مسنجر در ویندوز 10 موبایل، به خوبی وظیفه خود را ایفا نمی‌کند و در بعضی از مواقع، با مشکل اتصال به سروِر دارد! اما مدتی است که کاربران Telegram Messenger Preview را به جای Telegram بر روی گوشی های ویندوزی خود نصب کردند. خبر خوشی را برای کسانی که Telegram Messenger Preview را بر روی گوشی های هوشمند ویندوزی خود نصب کرده‌اند، داریم! در ادامه با ویندوز ایران باشید.

اپلیکیشن پیام رسان Telegram Messenger Preview که مدتی است مهمان گوشی های ویندوزی شده است، به نظر می‌رسد که بین کاربران، محبوب شده است. فعلا مشکل لودینگ یا کانکتینگ یا همان اتصال به سِروِر را ندارد و سرعت آن در باز کردن پیام ها و جستجو بین افراد، نیز بسیار بیشتر از اپلیکیشن تلگرام است.

باید به شما این نوید را بدهیم که امروز Telegram Messenger Preview بروزرسانی تازه ای را دریافت کرده است که در آن، باگ ها و مشکلات برطرف شده‌اند. با این بروزرسانی، نسخه اپلیکیشن به شماره 1.29.23 تعییر کرده است. در این بروزسانی، آثاری از تغییرات دیده نمی‌شود و تنها رفع باگ صورت گرفته است.

تنها تغییری که نظر ما را به خود جلب کرد، سریع و روان بودن خود اپلیکیشن بود! در صورتی که توسعه دهندگان تلگرام، این بروزرسانی را بدون تغییر در رابط کاربری، منتشر کردند. اگر شما هم تلگرام را در گوشی خود، دارید، می‌توانید متوجه سریع تر و روان بودن بین این دو اپلیکیشن بشوید.

شما می‌توانید با بازخورد های خود، در بهبود عملکرد بهتر Telegram Messenger Preview به توسعه دهندگان، همکاری کنید. از این اپلیکیشن استفاده کنید و بازخوردهای خود را برای آنها بفرستید تا شاهد هر چه بهتر بودن Telegram Messenger Preview در پلتفرم ویندوز 10 موبایل، باشیم. اپلیکیشن Telegram Messenger Preview برای هر سه پلتفرم Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1 در Store مایکروسافت با حجم 41.87 MB در دسترس است.

 

این را هم باید بدانید که Telegram Messenger Preview در اول راه است و به تازگی به Store مایکروسافت اضافه شده است. اگر در استفاده از آن، هر مشکل یا باگی مشاهده کرده‌اید، حتما به توسعه دهندگان، اطلاع دهید.

نظر شما دوستان در مورد این خبر چیست؟! اگر شما نیز Telegram Messenger Preview در دستگاه ویندوزی خود نصب کرده‌اید، تجربیات خود را برای ما و کاربران ویندوز ایران، در میان بگذارید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید