بیلد ۱۵۲۲۳ برای اعضای اینسایدر حلقه سریع، منتشر شد

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

بیلد ۱۵۲۳۳ برای اعضای اینسایدر حلقه سریع “Fast” منتشر شد و حال اگر جزئی از کاربران این حلقه هستید، برای بررسی این بروزرسانی و آشنایی بیشتر با جزئیات این بیلد، با ویندوز ایران باشید.

ردموندی ها در تلاش هستند تا بهترین تجربه کاری ویندوز ۱۰ موبایل را برای کاربران خود، به ارمغان بیاورد و این تلاش را در بروزرسانی هایی که برای اعضای اینسایدر که در حلقه سریع “Fast” قرار دارند، به خوبی مشاهده می‌شود. ردموندی ها بار دیگر، برای کاربران اینسایدر که در حلقه سریع، هستند، بروزرسانی تازه ای با شماره بیلد ۱۵۲۳۳ منتشر کرده است. اگر مطالب ویندوز ایران را دنبال کرده باشید، ردموندی ها در بیلد قبلی که با شماره ۱۵۲۲۲ برای حلقه سریع منتشر کرده بودند، تنها چند رفع باگ را رفع کرده بود، اما در بیلد ۱۵۲۳۳ به غیر از رفع باگ، نسبت به بیلد ۱۵۲۲۲، یک قابلیت دیگر نیز، به این بیلد اضافه کرده است.

تغییراتی که در بیلد ۱۵۲۳۳ برای کاربران اینسایدر حلقه سریع، اعمال شده است:

  • موضوعی که باعث می‌شد تنها اولین پروفایل VPN در بخش تنظیمات در مسیر Settings > Network & wireless > VPN نمایش داده می‌شد، رفع گردیده است.
    • موضوعی که باعث می‌شد ملاقات یا جلسه ای که در منطقه زمانی “Time Zone” چین یا ژاپن، درهم می‌شد، رفع گردید.
    • بر اساس بازخودی که از طرف شما ” کاربران اینسایدر” دریافت کرده ایم، بروزرسانی دستگاه که در مسیر Settings > Update & security و به نام Phone Update وجود داشت، به Windows Update تغییر نام داده ایم.

آیا مایکروسافت می‌خواهد، رد پای نوکیا را در گوشی های خود، کاملا از بین ببرد؟ اگر یادتان باشد، سال گذشته بود که نام لومیا مایکروسافت را تغییر داده بود و حال نوبت به تغییر نام Phone Update به  Windows Update رسیده است. 

نظر شما دوستان در مورد این خبر و این بروزرسانی چیست؟ اگر شما دوستان نیز، این بروزرسانی را دریافت کرده اید، از تجربیات خود نسبت به این بیلد، برای ما و کاربران ویندوز ایران، بازگو کنید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید