تماشا کنید : چشم انداز اصلی مایکروسافت درباره لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال

اخبار ویندوز 10 موبایل نویسنده : / چاپ دانلود

در سال ۲۰۱۵ بود که مایکروسافت از پرچمداران جدید خود با نام های مایکروسافت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال معرفی و روانه بازار های جهانی کرد . 

مایکروسافت در این سال سعی کرد که بهترین سخت افزار ها را در پرچمداران جدید خود به کار گیرد ، اما این سخت افزار بسیار قوی در کنار یک سیستم عامل و نرم افزار کارا تکمیل می شود که در اوایل شروع سیستم عامل ویندوز ۱۰ این گونه که می بایست نبوده است . 

خوشبختانه مایکروسافت از زمان انتشار ویندوز ۱۰ موبایل تا به امروز اپدیت های بسیار کارا و خوبی برای کاربران منتشر کرده است و حال طبق یک گزارش جدید  مایکروسافت قرار است ویژگی های بسیار بیشتری را به تلفن های هوشمند خود اضافه کند.

براساس این گزارش و ویدیو مایکروسافت از یک قلم که بسیار شبیه به قلم سرفیس است در گوشی های لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال استفاده شده است و در آن تصویری گرفته شده را با این قلم و با استفاده از نرم افزار وان نوت ویرایش و ارسال شد . همچنین اگر این قابلیت برای گوشی های لومیا عملی شود مطمئنا مایکروسافت رقیب جدی برای گلکسی نوت سامسونگ خواهد بود .در ویدو زیر می توانید مشاهده کنید که ویندوز ۱۰ موبایل به عنوان یک پلتفرم یک پارچه و سودمند استفاده شده است . 

مورد بعدی که به طور خلاصه در ویدیو به آن اشاره شد”Active Sides” یا همان ویژگی جدید ۳D تاچ است . ویژگی که قرار بود در نوکیا مک لارن شاهد آن باشیم حال برخی از آن ها را احتمالا در لومیا ۹۵۰ ایکس ال و ۹۵۰ مشاهده خواهیم کرد .شما میتوانید ویدیو کامل را در ادامه مطلب مشاهده نمایید . 

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید