دانلود بازی زیبا و جذاب Zombie Call: Modern Trigger Duty of Dead Shooter 5 برای ویندوز فون

تیر انداز نویسنده : / چاپ دانلود

بازی دیگری به سبک زامبی برای گوشی های ویندوز فون .

Zombie Call یکی از بهترین بازی های زامبی کشی در سبک شاتر می باشذ که از گرافیک بسیار خوبی هم برخوردار است .این بازی به سال های 1945 میلادی بر میگردد که شما در نقش کماندو های آن سال بایستی در جنگل ها به دنبال تاسیسات آزمایش مخفی شده بگردید و در بین راه شما بایستی با موجوداتی که تبدیل به زامبی شده اند مبارزه کنید و مرگ آن ها را تسریع بخشید .

بازی Zombie Call به صورت رایگان در فروشگاه ویندوز فون در دسترس قرار گرفته است و گیم پلی بازی عالی و روان می  باشد که بازی را دوچندان جذاب تر خواهد کرد علاوه بر این شما میتوانید سلاح های مختلفی را در ادامه مراحل به دست آورید تا بتوانید زامبی ها را راحت تر بکشید .

پیشنهاد می کنم این بازی زیبا و جذاب را از دست ندهید .

 

[bsbutton text=” برای دانلود از طریق بارکد، دکمه سرچ گوشی را لمس کنید و دکمه Vision (ایکون چشم )انتخاب کنید، سپس دوربین گوشی را روی بارکد بگیرید تا به صفحه اپلیکیشن در مارکت هدایت شوید. توجه اگر از ویندوز فون ۸٫۱ استفاده می کنید و کورتانای شما وصل است می توانید با فشردن دکمه دوربین و انتخاب lenses و لمس Bing Vision به صفحه بارکد خوان بینگ هدایت شوید.” target=”This page” style=”primary” theme=”flat” size=”normal”]

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید