دانلود فایل ISO ویندوز 10، بیلد 15042 برای اینسایدر های حلقه Preview

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

 اگر بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود، ویندوز 10 را نصب کرده‌اید و در عضو اینسایدر در حلقه “Preview” هستید، سایت ویندوز ایران، لینک مستقیم دانلود بیلد 15042 برای Windows 10 را برای شما تهیه کرده است. در ادامه با ما باشید.

بعد از آنکه مایکروسافت، دیروز برای حلقه Fast بروزرسانی تازه ای برای Windows 10 را منتشر کرد، تیم اینسایدر تصمیم گرفت که فایل Iso را برای اینسایدر های حلقه Preview نیز منتشر کند. در این بروزرسانی، بیلد 15042، قابلیت UUP، ESD و بسته های زبان، را به همراه دارد و مشکلات بیلد قبلی، کاملا از بین رفته است.

یادتان باشد که کاسنی که در حلقه Preview قرار دارند، بیلد هایی را دریافت می‌کنند که بدون مشکل و باگ هستند و تمامی مشکلات و باگ ها در بیلد های حلقه های سریع “Fast” و آهسته “Slow” در حلقه Preview وجود ندارد. 

شما می‌توانید در ویندوز 10 موبایل، جزئی از کاربران اینسایدر حلقه Preview شوید و بیلد های جدید را بدون باگ، دریافت کنید.

لینک های زیر، توسط تیم ویندوز ایران آزمایش شده‌اند و حجم آنها حدود 5 و 6 گیگا بایت می‌باشند و قبل از دانلود، حتما از ترافیک اینترنت خود، مطلع شوید و سپس به دانلود فایل های Iso بپردازید. بهتر است که دانلود را با IDM انجام دهید تا هر کجا که ارتباط قطع شد، نگران از دست رفتن فایل های دانلود شده، نباشید.

برای دانلود فایل ایزو ISO بیلد 15042 Windows 10 می‌توانید بر روی دانلود کلیک نمایید.

برای دانلود فایل ایزو ISO بیلد 15042 Windows 10 همراه با UUP می‌توانید بر روی دانلود کلیک نمایید.

نظر شما دوستان در مورد این خبر چیست؟! اگر این قایل را در دستگاه ویندوز 10 خود نصب کردید، حتما تجربه کاری و تغییرات آن، با ما و کاربران ویندوز ایران، در میان بگذارید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید