مایکروسافت در 12 اردیبهشت ماه رویداد سخت افزاری برگزار می‌کند

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

ظاهر مایکروسافت کنفرانس جدیدی را تدارک دیده است کنفرانسی که قرار است به معرفی جدیدترین محصولات سخت افزاری و نرم افزای این شرکت اختصاص داده شود . 

 

 

بعد از زمان زیادی شایعه در خصوص برگزاری رویداد بهار مایکروسافت، بالاخره مایکروسافت امروز ایمیل هایی شامل دعوت نامه به رسانه ها ارسال کرد. این رویداد ساعت 9:30 دقیقه صبح به وقت نیویورک در 12 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. منابع آگاه سایت The Verge نیز اطلاع داده اند که مایکروسافت در این کنفرانس قرار نیست سرفیس فون یا سرفیس پرو جدیدی را معرفی کند.

انتظار میرود که مایکروسافت در این رویداد حداقل از یک محصول سخت افزاری جدید رونمایی به عمل آورد یا حتی احتمال می رود که ما شاهد نسخه بهبود یافته سرفیس بوک باشیم. با این وجود مایکروسافت می تواند از این فرصت برای معرفی خصوصیات بیشتر در رابطه با پروژه اسکورپیو پیش از E3 در ماه ژوئن  استفاده کند. رونمایی از  مدل جدید سرفیس 3 برای دانش آموزان نیز دور از احتمال نیست.

شنیده ها نیز خبر از پرده برداری از سیستم عامل جدید مایکروسافت یعنی ویندوز 10 کلاود می دهد. این سیستم عامل جدید به عنوان جایگزینی برای کروم که امکان به اجرا در آوردن برنامه های یونیورسال را داد معرفی خواهد شد. پیش تر سایت ZDNet مدعی شده بود که این رویداد با کد Bespin که نام سیاره ای خیالی در “شهر ابری ” سری فیلم های جنگ ستارگان است برگزار خواهد شد. بعضی از منابع نیز احتمال می دهند که این رویداد با تمرکز بر روی آموزش برگزار خواهد شد. اگر این خبر درست باشد باید منتظر معرفی محصولاتی باشیم که در آموزشگاه ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید