پَچ ماه ژوئن مایکروسافت، برای دستگاه های ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، منتشر شد

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

گمان می‌کنیم که مایکروسافت، دست به کار شده است و پَچ‌ یا پَچ هایی “Patch” را آماده کرده و در دسترس عموم قرار داده و می‌‎خواهد این کار را، هر ماه، تکرار کند و ادامه دهد. پَچ ماه ژوئن نیز، ساعاتی پیش، برای دستگاه های ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، منتشر شده و در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با ویندوز ایران باشید.

پَچ‌ی که برای دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل، منتشر شده، تنها ۵۸ مگابایت حجم دارد و با شماره بیلد ۱۰٫۰٫۱۵۰۶۳٫۴۱۴ برای دستگاه ها، در دسترس قرار گرفته است. بیلد منتشر شده، شامل تعدادی رفع باگ و کمی پیشرفت در پلتفرم می‌باشد. تنها ایرادی که ردموندی ها، برای ویندوز ۱۰ موبایل، آن را برطرف کردند، مربوط به قفل صفحه نمایش “lock screen” بوده که در بعضی مواقع، حتی با وارد کردن رمز یا تایید هویت، برای وارد شدن، نیاز به فشار دادن کلید Space بوده است و این مشکل در این بروزرسانی، کاملا حل و رفع شده است. 

این پَچ، تنها برای دستگاه هایی منتشر شده است که بروزرسانی کریترز را بر روی گوشی های ویندوزی، دریافت کرده اند و احتمال دارد که ردموندی ها، هر ماه، یک پَچ در اختیار عموم قرار دهد. به نظر ما، این پَچ ها، همانند پَچ های امنیتی هستند که قبلا در ویندوز ۷ و ۸ یا ۸،۱ دسکتاپ، شاهد آن بودیم و ردموندی ها، این پَچ ها را برای گوشی های ویندوزی نیز، در هر ماه، منتشر می‌کنند. اگر شما نیز متوجه تغییرات دیگری شده‌اید، حتما ما و کاربران ویندوز ایران را در جریان پیشرفت و تغییرات این بیلد، بگذارید.

برای دریافت این پَچ، به مسیر Setting—>Update & Security—>Phone Update–> بروید.

نظر شما دوستان در مورد این بروزرسانی یا دریافت پَچ ماه ژوئن، چیست؟ 

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید