50 میلیون بار ویندوز10 نصب شده!

اخبار مایکروسافت نویسنده : / چاپ دانلود

windows10

 

    هفته ی قبل درباره تعداد نصب شده های ویندوز 10 گفته بودیم. اما این آمار در هر لحظه، در حال افزاریش است و این خبر خوبی برای مایکروسافت است. هفته ی قبل از سایت مایکروسافت، آماری دیدیم که درباره ی بیشتر از 25 میلیون بار ویندوز 10 نصب شده گفته بود. ولی امروز این تعداد دو برابر شده! بنا به گزارشی که در اختیار داریم، بیشتر از 50 میلیون بار ویندوز 10 نصب شده است و حتی الآن هم کاربران آن را اجرا می کنند.

   این تعداد فوق العاده آد را تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که مایکروسافت به خاطر این آمار کنسرت محرمانه اجرا کرد و کارمندانش را رایگان دعوت کرد. از خبر هایی که به دست ما رسیده، مایکروسافت حتی می خواهد پا فرا تر از این بگذارد و ویندوز 10 را برای دیگر وسایل ها  دستگاه ها بسازد تا یکپارچه سازی بیشتری را شاهد باشیم. اگر بخواهیم از یک بعد دیگر نگاه گنیم متوجه می شویم که می توانیم برای این خبر یک دلیل بیاوریم. دلیلش این است که اگر شما از ویندوز 10 استفاده می کنید باید آپدیت هایی را به زودی در این باره ببینید.

  در گزارشی دیگر درباره ی پیش بینی تعدادی که کاربران این ویندوز را نصب می کنند، یک عددی به دست آمد که هنوز تایید نشده و برای جالب تر شدن بهتر است بگویم که گفته شده در دو سه سال اول، این سیستم عامل بر روی 1 میلیارد دستگاه نصب خواهد شد.

  شما فکر می کنید چقدر این امار درست است؟ شما چه حدس می زنید- چند دفعه این ویندوز نصب می شود؟ بیایید با نظر دادن با هم در این مورد بحث کنیم.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید