بینگ از آینده ی2015 NFL Playoffsخبر دارد

اخبار مایکروسافت نویسنده : / چاپ دانلود

Bing Logo HD Wallpaper

 

  بینگ موتور جست و جوی اینترنت می باشد که برای جذب کاربران می خواهد ویژگی های جدیدی را به خود اضافه کند. در هفته ی قبل شاهد بودیم که بینگ چند بازی فلش را برای جذب کاربران در خود آورده بود که اگر یادتان باشد، نام یکی از آن ها snake بود و ما می توانستیم ما بازی کنیم. قانون بازی هم به این صورت بود که شما نباید با چارچوب بازی و دم خود برخورد کنید و باید تا می توانید گوی های سفید را که غذای مار ها می باشند را بخورید و شما با خوردن هر کدام از گوی ها یک مرحله به شما و دم مار شما اضافه می شود. شاید این بازی برای بعضی از افراد هیجان انگیز باشد ولیممکن است با آمدن بازی های جدید دیگر کسی حتی به آن ها نگاهی هم نیاندازد پس مایکروسافت برای پر طرفدار کردن بینگ باید روش خود را عوض کند و از نمای گذاشتن بازی های قدیمی هم دوری کند. به تازگی یک روش جدیدی مایکروسافت پیدا کرده است که این هم را باید دید که تا چه حدی از آن بازدید می شود و طرفدار دارد. اگر بازدید زیاد بود به معنای درست بودن راه مایکروسافت می باشد.

  مایکروسافت امروز اعلام کرد که پیش گویی های بینگ به ما کمک می کند تا بتوانیم راحت از از این ماشین کمک بگیریم و آینده را حدس بزنیم. فعلا شما می توانید این پیش گویی را برای NFL season آینده ببینید. وقتی که شما می خواهید ببینید که تا چه حدی امکان دارد تیم شما برنده شود، باید واقعیتی را که می دانید را انکار نکنید و با هم دوست باشید! بعد باید از استراژی های خودتان هم استفاده کنید و بعد از این که بیشترین تلاش را انجام دادید، آن موقع است که بینگ می تواند به شما کمک کند و بگویند که تا چه حدی پیروزی هفته ی آینده از آن شما می باشد. این شانس تقریبی می باشد و با حطا همراه می باشد و ما نمی توانیم آن را به دقیق اندازه گیری کنیم.

  رتبه بندی قدرت هفتگی

   در سه شنبه در بعد از ظهر، تیم ما دوباره قدرت ها و استراژی ها را بررسی می کنند تا شما بتوانید قدرت و احتمال برنده شدن را بهتر و دقیق تر پیدا کنید. این ها می توانند تا حد زیادی به شما کمک کنند تا شما متوجه بشوید که آیا از مسیر درست می روید یا نه. بینگ هم می تواند به شما کمک کند و بگوید که در این باره چگونه فکر می کند و چه کسی جایزه سال را می برد. شما هم باید تلاش خود را بکنید و فقط به پیش گویی ها و آینده نگری ها اعتماد نکنید. دوست دارید که بدانید تیم شما در این امتیاز بندی در کجا قرار دارد؟ مانند تصویری که در پایین وحود دارد کلمه ای که در بالا جست و جو شده را سرچ کنید.

بازی های هفتگی با پیش بینی آن ها 

وقتی که شما یک بار در فصل شروع به بازی با تیم مورد علاقه خودتان بکنید، ما برای شما این شانس ها و معیار ها را نسبت به تلاش شما تغییر می دهیم. در واقه چون شما هر هفته بازی دارید پس ما هم باید هر هفته شانس ها  قدرت ها را تغییر بدهیم و منصف باشیم. اگر شما دوست دارید که تمام احتمالات را بررسی کنیم، ما این امکان را به شما می دهیم که همیشه از این مورد به روز باشید. ولی برای چه ما باید از این قابلیت استفاده کنیم؟ شما مگر نمی خواستید بدانید که چه کسی برنده است؟ ما این احتمالات موجود را برای شما در هر فصل بررسی می کنیم و به شما می گوییم.

بازی های فانتزی فوتبال

  بینگ به شما کمک می کند تا شما بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که چه کسی باید نسبت به موقعیتی که دارد، بازی را شروع کند. و شما می توانید این قابلیت ها را رایگان در این جا بررسی و بهینه سازی کنید. آیا شما مطمئن هستید که می توانید یک هفته را با گیرایی زیاد شروع کنید؟ آیا کنجکاو هستید که می توانید به راحتی در همه ی بازی ها برنده باشید یا نه؟ آیا می خواهید که با توجه به شروعی که داشتید ما به شما بگوییم که در چه موقعیت و رتبه ای قرار می گیرید؟

قبل، در زمان و بعد از بازی

بینگ از یک قابلیت و آکار گیری استفاده می کند که با بررسی آمادگی تیم در قبل از بازی هم به شما بگوید که در بازی این سال چه رتبه ای خواهید داشت. قبل از بازی بهتر است که کاپیتان ها این را پک کنند تا بدانند که باید برای موفقیت در بازی چه کاری انجام بدهید. در طول بازی هم ما به صورت بی وقفه به شما می کوییم که شما تا چه حدی بازی را شروع کرده اید و تا چه حدی آن را ادامه می دهید. ما می توانیم با این بررسی ها به شما بگوییم که بازی را تا باخت ادامه می دهید یا تا برد. پس از بازی هم تمام بررسی ها هم یکبار دیگر بهینه سازی می شوند تا نتیجه ی بهتر و موثر تر و حتی واقعیانه تری داشته باشند. ما تا شب یکشنبه شب این موضوع را ادامه می دهیم و سپس به ان خاتمه می دهیم. ما تمام تلا خود را می کنیم.

 

NFL-Football

 

نظر شما در این باره چیست؟ حداقل هم یکبار که شده از این صفحه بازدید کنید و تیجه ی آن را به ما بگویید. ما منتظر نظر ها، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید