دانلود بازی زامبی DEAD TARGET: Zombie ویندوز فون

تیر انداز نویسنده : / چاپ دانلود

بازی DEAD TARGET: Zombie، یک بازی به سبک زامبی و تیراندازی اول شخص است. این بازی در عین حال که حجم کمی دارد و رایگان است از گرافیک بالایی برخوردار است.

داستان بازی از این قرار است که در سال 2040 جنگ جهانی سوم رخ داده است. در این هنگام دولتمردان از زامبی ها برای تشکیل ارتشی بزرگ استفاده کردند که زامبی ها نافرمانی کرده و به شهر حمله می کنند. ارتش کماندویی که نقش شما در بازی است را به میان زامبی ها می فرستد تا با آن ها مبارزه کند.

بازی به این صورت است که شما به عنوان کماندو در مکان هایی قرار می گیرید و زامبی های به شما حمله می کنند، که شما باید به زامبی ها تیراندازی کنید.

این بازی بیش از 500 مرحله دارد و با جمع آوری پول به ارتقا و یا خرید اسلحه ها بپردازید.

[bsbutton text=”برای دانلود از طریق بارکد، دکمه سرچ گوشی را لمس کنید و دکمه Vision (ایکون چشم )انتخاب کنید، سپس دوربین گوشی را روی بارکد بگیرید تا به صفحه اپلیکیشن در مارکت هدایت شوید. توجه اگر از ویندوز فون ۸٫۱ استفاده می کنید و کورتانای شما وصل است می توانید با فشردن دکمه دوربین و انتخاب lenses و لمس Bing Vision به صفحه بارکد خوان بینگ هدایت شوید.” target=”This page” style=”danger” theme=”flat” size=”normal” icon=”icon-search”]
Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید