قیمت پایین لومیا 950 رکورد شکست

اخبار مایکروسافت نویسنده : / چاپ دانلود

Lumia-950-and-Lumia-950-XL_featured

 

   در گزارش های قبل درباره ی فروش این دو برادر بحث زدیم و متوجه شدیم که با توجه به اینکه هر کدام فروش خوبی داشته اند، قیمت های آن ها همچنان بالا می باشد ولی در این اواخر فروش لومیا 950 کمتر از لومیا 950 XL شده است و قیمت پرچمدار قوی تر، بالا تر و قیمت پرچمدار ضعیف تر پایین آمده است به طوری که بسیاری از مشتریان به دنبال خرید این گوشی تمام عیار هستند. فروشگاه های مختلفی هم وجود دارند که شما می توانید از ان ها خرید کنید اما قدرت یک خریدار، پیدا کردن بهترین فروش می باشد و ممکن است فردی که علاقه ای به این مسائل نداشته باشد، سر او کلاه برود!

   فروشگاه Carphone Warehouse هم اکنون لومیا 950 از جعبه باز شده است را با قیمت 399.99 یورو می فروشد که این مقدار 10 یورو از حراجی مایکروسافت هم کم تر می باشد. اگر شما از دوستداران آمازون هستید، این دفعه هم نا امید نمی شوید و می توانید این اسمارت فون را با همان قیمت کم بخرید که اگر شما از Lumia 950 Xl خوشتان آمده است، می توانید آن را با 50 یورو گران تر بخرید.

   این گزارش ها همگی مربوط به کشور های اروپایی می شود و بد نیست که محاسبه ی سر انگشتی هم از این قیمت داشته باشیم. اگر نرخ ارز را به ازای هر یورو 5 هزار تومان در نظر بگیریم، ما می توانیم این گوشی را با دو میلیون تومان بخریم.

   از نظر سیستم عامل هم که به گفته ی بخشی از کاربران “کند شده است” مایکروسافت بر روی ویندوز 10 سخت کار می کند و با هر آپدیتی که عرضه می کند آن را روان تر از نسخه ی قبلی خود می کند و شما می توانید بدون توجه به این بازخورد های کاربران، راحت آن را بخرید و با آن کار کنید چرا که این مشکات بر طرف شده اند و مشکل های بسیار جزیی باقی مانده است.

  ایا شما تا به حال یکی از این ها را خریده اید؟ نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
احمدرضا

البته یورو5 تومن نیست 4200هست که میشه1680000 هزار تومن که خییییییلییییی مفته توعلاعدین میدن2300000 اگه اون جا بودم میخریدمواااااااااااااایییی

پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید