به‌کارگیری رابط کاربری دوربین لومیا در گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا به رابط کاربری دوربین لومیا مجهز می‌شوند .

گوشی های هوشمند اندرویدی نوکیا احتمالا به زودی به برنامه های کاربردی پیشین گوشی های ویندوزفون مجهز می شوند . شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به انتقال ۵۰۰ پتنت طراحی شده به شرکت تولید کننده گوشی های هوشمند اندرویدی نوکیا یعنی شرکت اچ ام دی گلوبال کرده است که یکی از این پتنت ها که قرار است از سوی نوکیا مورد استفاده واقع شود عبارت از رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) است ؛ قابلیتی که پیش از این در گوشی های ویندوزفون کاربرد داشته است .

نوکیا

از آن جهت که شرکت اچ ام دی گلوبال از این پس صاحب امتیار پتنت طراحی رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) می شود ، حدس و گمان ها بر این اصل استوار است که این شرکت به احتمال فراوان گوشی های هوشمند اندرویدی نوکیا را به برنامه کاربردی دوربین به کار رفته در دوربین لومیا مجهز خواهد کرد .

یوگو سرویکاس ، مدیر اجرایی شرکت اچ ام دی گلوبال ، این اواخر در نشست خبری اذعان کرده است که رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) به زودی راه به گوشی های هوشمند اندرویدی نوکیا خواهد برد . وی همچنین در پاسخ به پرسش یکی از کاربران درباره برنامه انتقال رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) به گوشی های نوکیا اظهار داشت که شرکت اچ ام دی گلوبال در برنامه خود گنجانده است تا برنامه کاربردی دوربین گوشی های تولیدی خود را به رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) مجهز کند .

دوربین لومیا (Lumia Camera) یکی از بهترین قابلیت های موجود در گوشی های ویندوزفون بود که شرکت مایکروسافت پس از اقدام به ایجاد تغییر ، دوربین ویندوز (Windows Camera) را جایگزین دوربین لومیا (Lumia Camera) کرد .

در حالی که شرکت اچ ام دی گلوبال اکنون صاحب ۵۰۰ پتنت طراحی ، از جمله رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) است ، این امیتاز و اختیار را دارد تا از سه فن آوری معروف ClearBlack ، PureView و PureMotion که البته هنوز در تملک شرکت مایکروسافت هستند ، استفاده کند .

نکته گفتنی این که منظور و مراد شرکت اچ ام دی گلوبال از بهره گیری از رابط کاربری دوربین لومیا (Lumia Camera UI) در گوشی های هوشمند اندرویدی نوکیا ایجاد رقابت جدید در زمینه دوربین های گوشی های تلفن همراه است.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید