مایکروسافت قابلیت ادامه کار گوشی در کامپیوتر را برای موبایل ویندوز ۱۰ عرضه می‌کند؟

آموزش ها نویسنده : / چاپ دانلود

مایکروسافت به تازگی به روزرسانی پیش نمایش جدیدی برای کامپیوتر ویندوز ۱۰ در برنامه ویندوز اینسایدر منتشر کرده است و این به روزرسانی قابلیت جدیدی را معرفی می‌کند که بر اساس آن می‌توان میان گوشی‌های هوشمند اندروید با کامپیوتر ویندوز ۱۰ ارتباط ایجاد کرد. مایکروسافت همچنین قول داده است که چنین قابلیتی را در اپ استور برای گوشی‌های آیفون عرضه کند اما چنین قابلیتی از موبایل ویندوز ۱۰ دریغ کرده است.

اپلیکیشن برقراری ارتباط میان کامپیوتر با دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل آی‌اواس  هم‌اکنون برای دانلود در دسترس است و در همین خصوص مایکروسافت در مطلب وبلاگی خود توضیح داده است که این قابلیت به‌روز شده در آیفون چه گونه کار می‌کند.

هنگامی که این اپلیکیشن نصب شد، کاربر می‌تواند می‌تواند همان صفحه وبسایتی را که در گوشی خود باز کرده است در کامپیوتر از همان جایی که رها شده بود ادامه دهد. هر دو دستگاه باید برای این ارتباط مجهز به حساب کاربری مایکروسافت باشند. در ادامه این مطلب می‌توانید بر اساس آموزش درج شده گوشی آیفون خود را با کامپیوتر ویندوز ۱۰ به وسیله قابلیت جدید برقراری ارتباط مرتبط کنید:

در کامپیوتر به مسیر Settings > Phone بروید و شماره تلفن خود را اضافه کنید.

در گوشی آیفون شما لینک دانلود اپلیکیش Continue on PC برای شما ارسال می‌شود.

زمانی که اپلیکیشن نصب شد، یک صفحه وب باز و امکان به اشتراک‌گذاری را در گوشی خود فعال کنید.

هنگامی که روی گزینه Continue on PC کلیک کنید از شما خواسته می‌شود تا گوشی آیفون را به حساب کاربری مایکروسافت مرتبط کنید.

در گوشی آیفون از شما پرسیده می‌شود که آیا گزینه Continue now (اکنون ادامه بده) را انتخاب می‌کنید یا گزینه Continue later (بعدها ادامه بده).

روی گزینه Continue now کلیک کنید تا به کار خود در وبسایت روی کامپیوتر ویندوز ۱۰ خود ادامه دهید.

قابلیت یا لینک Continue on PC به این زودی‌ها قرار نیست برای دستگاه‌های ویندوز ۱۰ موبایل عرضه شود. این قابلیت یا لینک هم‌اکنون برای گوشی‌های هوشمندی اندرویدی نیز در دسترس است اما گوشی‌های ویندزوفون از آن محروم هستند.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
erffan031

آقا اگه این اتفاق بیفته من قطعا گوشیمو ویندوز میکنم!
خدایی علم از این حد پیشرفت کردن همونیه که چند سال پیش تو فیلمای تخیلی نشون میدادن
فرض کن پولم برسه یه پارتنر مایکروسافتم پیدا کنم ویندوزمو اصل کنم یه لومیا ام با ویندوز اصل داشته باشم اینا قابلیت جفت شدن داشته باشن!
اصن رویاییه
کاش تو کشورمون دسترسی به این امکانات کاملا مهیا بود
فقط سوالی که دارم اینکه ویندوز کرک شدم میتونه به این آپدیت دسترسی داشته باشه یا باید دوباره نصبش کنم؟
آخه ویندوز کرک شده ی من آپدیت میشه ولی هیچ تاثیری تو هیچ قسمتیش نداره…

پاسخ دهید
    مهرداد:)) در پاسخ به erffan031

    باید برا اینکه بتونید استفاده کنید باید اخرین اپدیت رو داشته باشید روی اینسایدر،یعنی هنوز برا کاربرای عادی نیومده،اگر اپدیت ها به درستی نمیاد براتون مشکل از کرکتون است و برای راحت شدن از شر این مشکلات یه دونه لایسنس اورجینال بخرید و راحت بشد
    و در نهایت اینکه برا ویندوز موبایل نیومده این قابلیت متاسفانه و فعلا برا اندروید و ای او اس در دسترسه

    پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید