مایکروسافت جذاب ترین کنفرانس را در E3 امسال داشت

E3 2016 نویسنده : / چاپ دانلود

Xbox-E3-Games-691x481

   امسال هم شرکت های مختلفی در نمایشگاه E3 گرد هم آمدند. در نمایشگاه Electronic Entertainment Expo بازی ها، سرویس ها و محصولات جدیدی از قبیل PlayStation VR و دو مدل جدید از ایکس باکس ( One S و Scorpio ) معرفی شد. همچنین شرکت های تولید کننده ی بازی هم بخش بسیار زیادی از نمایشگاه را در اختیار داشتند و در معرفی کردن بازی های جدید با هم رقابت داشتند. اما یک سوال در این بین می ماند، “بین سونی و مایکروسافت کدام یک در اجرای کنفرانس بهتر عمل کرد؟” ما هم در این باره تحقیق کردیم و به کمک بررسی ها می توانیم به این سوال جواب بدهیم.

   یک بررسی توسط Brandwatch نشان می دهد که در فعالیت های رسانه ای انجام شده در E3، بین شرکت های EA, Bethesda, Microsoft, Sony, Ubisoft, و حتی Nintendo, و Microsoft، مایکروسافت توانست 30 درصد از فعالیت های رسانه ای را تصاحب کنند.

E3charts-companies-1200x602

   داده ها نشان می دهند که پس از آن دو شرکت، سونی با 19 درصد، یوبی سافت با 18 درصد و EA با 14 درصد و Bethesda و نیتندو که آخرین بودند 9 درصد را تشکیل دادند. در این بین مایکروسافت اولین است که قبلا اشاره کردیم. شما می توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا ملاحظه کنید.

   این می تواند یک ضربه ی سختی باشد. در این میان سرویس ویدیویی Twich هم یک هاست قوی برای استریم کردن نمایشگاه مایکروسافت و هر آنچه که مربوط به گیم و بازی باشد، خرید. E3 مایکروسافت 840 هزار بیننده داشت. متاسفانه اطلاعات بسیار دقیق نمی باشند و به نظر می رسد تنها مایکروسافت و EA توانستند چنین تماشاگر هایی داشته باشند. دقت کنید که این آمار از سرویس Twich می باشد. راه های زیادی برای استریم کردن نمایشگاه های E3 وجود دارد و Twich هم با این کار در سال قبل توانست یک چهارم ترافیک اینترنت آمریکا را از آن خود کند. به نظر می رسد که اطلاعات محققان در این باره دقیق تر است. نظر شما در این باره چیست؟

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید