آغاز موج جدید سازه‌های پیش‌نمایش Redstone 2 برای اینسایدرها

آپديت شده ها نویسنده : / چاپ دانلود

مایکروسافت نخستین سازه (بیلد)  ‘Redstone 2’ویندوز 10 به شماره 14901 را برای اینسایدرها منتشر کرد.

مشتاق دریافت سازه جدید هستید؟ با ویندوزایران همراه باشید.

win10_au_rs2

مایکروسافت به تازگی انتشار نخستین سازه پیش نمایش ‘Redstone 2’ ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست کامپیوتر را آغاز کرده است که بسته‌ای است شامل بهبودهای جزیی و تغییراتی در خصوص آخرین سازه پیش نمایش عمومی که در زمره RTM به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 به شمار می‌آید.

با سازه امروز، مایکروسافت موج جدید از روانه‌سازی‌های اینسایدر را در پیش گرفته و بر این اساس ‘Redstone 2 قرار است به‌روزرسانی بزرگ آتی ویندوز 10 در اوایل سال 2017 میلادی باشد.

تازه‌های این سازه

بهبود بخش آموزش محصول: تلاش برای ابداع روش‌های نو با هدف آموزش مخاطبان در زمینه قابلیت‌های ویندوز 10. آزمایش اعلان‌های جدید مربوط به File Explorer. این اعلان‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا در زمینه آماده‌سازی سریع به مخاطب کمک کنند. اطلاعات دسترس‌پذیر پیرامون مواردی که اعلان‌ها انجام می‌دهند یا قابلیت‌هایی که دارند با هدف تجربه بهتر ویندوز 10. چنان چه تمایل به دریافت این اعلان‌ها دارید، می‌توانید تیک گزینه ‘Show sync provider notifications’ از فهرست گزینه‌ها در تب File Explorer View بردارید.

موارد اصلاحی

پشتیبانی از اشکال‌زدایی کرنل بیش از 1394 مورد اما در انتشار بعدی کیت موجود خواهد شد. همچنین راه‌حلی برای ابزار اشکال‌زدایی (Debugging Tools) بلگ ویندوز به طور مختصر ارایه می‌شود. نرم‌افزار Adobe Acrobat Reader crashes زمانی که کاربر آن را فعال می‌کند خود به خود بسته می‌شود.

انتشار این سازه به تازگی شروع شده است. بنابراین اگر هنوز قادر به مشاهده آن نشده‌اید جای نگرانی نیست چون احتمالا کماکان از سوی سرورهای به‌روزرسانی ویندوز در دست عرضه هستند. همچنین اطمینان حاصل کنید که در خلقع فست اینسایدر هستید زیرا در غیر این صورت موفق به دریافت بیت‌های جدید نخواهید شد.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید