بی نهایت ها در وان درایو، محدود می شوند

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

OneDrive-Sync-Engine

 

   مایکروسافت وان درایو به تازگی، به شرایط استفاده از حافظه ی آنلاین خود دستی کشیده و بعضی از آن ها را تغییر داده است. اما در بین تغییراتی که شاید برای بعضی از فاراد ناراحت کننده باشد، محدود شدن حافظه در وان درایو یا همان حافظه ی آنلاین مایکروسافت می باشد. دیگر مایکروسافت به خریداران مجموعه ی آفیس که شامل Office 365 Home, Personal ,University می باشد، پیشنهاد هایی از قبیل استفاده نا محمدود از وان درایو را نمی دهد. متاسفانه این حافظه هایی که به افراد پیشنهاد می شوند، از یک ترابایت می باشد ( یک ترابایت هم جزو این حافظه ها می باشد) و افرادی که نیاز بیشتری به حافظه دارند، می توانند حافظه ی بیشتری هم خریداری کنند که در لیست تعرفه های خرید حافظه از مایکروسافت وان درایو، کاربرانی که حافظه ی 50 گیگابایتی خریده اند، می توانند آن را با 100 یا 200 گیگابایت حافظه عوض کنند که برای آن ها 1.99 برای هر ماه می باشد. البته این تعرفه ها به احتمال زیادی در اوایل سال 2016 می آید. اگر هم شما بخواهید به صورت رایگان از این حافظه استفاده کنید، می توانید از 15 تا 5 گیگابایت حافظه ی مجانی بهره مند شوید. این بخش برای همه ی کاربران می باشد و فرقی ندارد که شما از ون درایو قبلا هم استفاده می کردید یا تازه با آن آشنا شده اید. همچنین، افرادی که عکس می گیرند و شوق عکاسی دارند، دیگر نمی توانند از جایزه ی 15 گیگابایتی رایگان مایکروسافت بهره مند بشوند. این را باید بدانید که تیم مایکروسافت به سرویس ها و شرایط دستی کشیده اند و آن را تغییر داده اند ولی محدود کردن حافظه وان درایو ممکن است تا اوایل 2016 ادامه خواهد داشت و تغییر تا آن موقع به وجود نخواهد آمد. “چرا آن ها این تغییرات را اعمال می کنند؟” سوالی است که ما از آن ها پرسیدیم و آن ها هم به ما پاسخ جالبی دادند.

چرا شما دارید این تغییرات را اعمال می کنید؟

  وقتی که ما سرویس نا محدود را به خریداران آفیس 365 ارائه کردیم، تنها تعداد کمی از افراد، هر چیزی را که داشتند را آپلود کردند! آن ها فیلم هایی با کیفیت DVR گذاشتند و تنها تعداد کمی از این کامپیوتر هایی که آفیس 365 داشتند کالکشن هایی از فیلم را بر روی حساب خود آپلود کردند. حدودا اگر میانگین  بگیریم، هر کاربری 75 ترابایت از این حافظه را استفاده کرد که 1400 برابر زمانی است که این محدودیت وجود داشت. پس ما به جای آن که بر روی نا محدود کردن تمرکز کنیم، تصمیم گرفتیم که آن ها را طبق روال عادی بر گردانیم. ما بر روی کیفیت و ارزش وان درایو تمرکر می کنیم.

   افرادی که از این تغییر ناراضی هستند و ممکن است که فایل های خود را از دست بدهند می توانند از پیشنهاد یک سال استفاده ی رایگان از آفیس 365 استفاده کنند تا فرصت بازگردانی اطلاعاتشان را داشته باشند. اگر بخواهید متن اصلی و توضیحات بیشتری را به زبان انگلیسی بخوانید، می توانید این جا را باز کنید.

  شما در این باره چگون فکر می کنید؟ آیا شما از این ویژگی با خبر بودید و داشتید از این قابلیت جدید وان درایو استفاده می کردید؟ نظرات خودتان را برای ما بفرستید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید