مایکروسافت: ما هنوز به طور کامل دست از موبایل نکشیده‌ایم

اخبار نویسنده : / چاپ دانلود

شرکت مایکروسافت بار دیگر در گزارش سالانه ۲۰۱۷ خود با تاکید بر جایگزین شدن هوش مصنوعی به جای موبایل تاکید کرد که موبایل ویندوز ۱۰ نمرده و هنوز زنده است. این در حالی است که این شرکت در گزارش سالانه قبلی خود به طور رسمی اعلام کرده بود که دست از موبایل ویندوز ۱۰ کشیده است.

برندن لبلان، از مسوولان شرکت مایکروسافت، نیز پیشتر تصریح کرده بود که هنوز به طور کامل دست از موبایل ویندوز ۱۰ نکشیده‌اند. او با همین موضوع در صفحه توئیتر خود مطلبی گذاشته و ابراز امیدواری کرده که ویندوزفون به زودی به روزرسانی اصلی و عمده جدیدی دریافت کند.

لبلان نوشته است: «چه کسی گفته که نمی‌توان ویندوزفون را پایه و اساس قرار داد و بر مبنای آن پلتفرم‌های درجه یک ساخت؟ صرفا به این دلیل که مایکروسافت دیگر به موبایل نمی‌پردازد به این معنی نیست که به صورت کامل دست از آن کشیده است.»

علاوه بر این‌ها، هنگامی که یک کاربر ویندوزفون از لبلان می‌پرسد که آیا شرکت مایکروسافت تصمیمی بر اعلام برنامه‌های خود برای بخش موبایل دارد لبلان در پاسخ او می‌گوید که مایکروسافت فقط تمایل دارد تا درباره آینده سیستم عامل ویندوز ۱۰ در موبایل هنگامی که آماده شد بحث و تبادل نظر کند.

برندن لبلان می‌افزاید: «من می‌دانم همه اکنون دوست دارند بدانند که برنامه‌های ما چیست اما ما تمایل داریم زمانی در این باره وارد بحث شویم که آمادگی کامل پیدا کنیم.»

این مقام مسوول شرکت مایکروسافت همچنین به تازگی تصریح کرده است که در آینده چیزی خوب برای موبایل ویندوز ۱۰ رو خواهند کرد. این در حال است که مایکروسافت سخت در حال کار برای ارایه رابط کاربری سی‌شل در موبایل ویندوز ۱۰ است و از قبل آن قرار است تا برخی از قابلیت‌های کلیدی را معرفی کند. در این خصوص حتی فیلمی با موضوع بیلد سی‌شل و به کارگیری آن در گوشی ویندوزفون HP Elite x3 منتشر شده است.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
milad

سلام ویندوز ۱۰ رو رها نکنید خیلی پلتفرم روونی هست
ادمین لومیا ۶۵۰ دارم خوبه ولی همینطور ک کار نمیکن باهاش گاهی وقتا خود ب خود خاموش و روشن میشه دلیلش چیه ب نظر شما؟

پاسخ دهید
    میثم دشت بانیان
    میثم دشت بانیان در پاسخ به milad

    کی گفته که ما میخوایم ویندوز ۱۰ رو رها کنیم ؟! حجم داخلی رم تون رو چک کنید .. شاید پر شده که اینطوری میشه و سعی کنید که در تلگرام کش رو پاک کنید تا مشکل حل بشه

    پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید