با ابزار جدید مایکروسافت سیستم عامل Windows 10 S را روی کامپیوتر نصب کنید

آموزش ها نویسنده : / چاپ دانلود

مایکروسافت ابزار جدیدی منتشر کرده است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا Windows 10 S را بدون هیچ گونه هزینه اضافی روی هر کامپیوتری نصب کند.

این ابزار اساسا نوعی نصب کننده است که کاربر به کمک آن می‌تواند Windows 10 S را روی کامپیوتری که مجهز به نسخه‌های متعدد ویندوز ۱۰ هست، از نسخه Pro تا Home و خلاصه هر نسخه دیگری، نصب کند.

مایکروسافت ادعا می‌کند که سیستم عامل Windows 10 S ایمن‌ترین نسخه ویندوز ۱۰ است. از آن جا که مایکروسافت امکان نصب اپلیکیشن‌های Win32 را برداشته و مسدود کرده است، سیستم عامل Windows 10 S از لحاظ اجرا می‌تواند انتخاب برتر و مناسبی باشد. از سوی دیگر، سیستم عامل Windows 10 S با OneDrive سازگاری و انطباق خوبی دارد. از این جهت کاربر لزومی ندارد تا در خصوص کمبود حافظه در کامپیوتر خود نگرانی داشته باشد.

از طرف دیگر، اپلیکیشن‌ها را می‌توان با اطمینان خاطر از نظر ایمنی و سلامت از طریق ویندوز استور نصب کرد. در سیستم عامل Windows 10 S مرورگر Microsoft Edge به شکل پیش فرض نصب است و به همین دلیل کاربر اجازه نصب مرورگرهای Chrome یا Firefox را ندارد اما گزینه‌های دیگری در این زمینه موجود است.

روش نصب سیستم عامل Windows 10 S در کامپیوتر

یک) به این صفحه از مایکروسافت مراجعه کنید.

دو) روی گزینه Download Installer کلیک کنید تا ابزار مورد نظر باز شود.

سه) ابزار شروع به دانلود سیستم عامل Windows 10 S کرده و همچنین آن را روی کامپیوتر شما نصب می‌کند.

سیستم عامل Windows 10 S تقریبا همان نسخه Pro ویندوز ۱۰ است. منتها با قابلیت‌هایی از قبیل Windows Defender، Start Screen، Windows Store و همه قابلیت‌های ایمنی موجود در ویندوز ۱۰ در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید