یکی از جالب‌ترین نرم‌افزارهای مایکروسافت سال آینده احیا می‌شود!

ابزار ها + بهره وری نویسنده : / چاپ دانلود

نرم‌افزار OneClip، از محصولات مایکروسافت، بی‌شک یکی از جالب‌ترین برنامه‌های این شرکت در سال گذشته بوده است.

oneclip

غول نرم‌افزار هیچ گاه به شکل رسمی این برنامه را معرفی نکرد و حتی کمی پس از آن که OneClip ارایه شد آن را حذف کرد.

اکنون برپایه گزارش جدید ویندوزسنترال، مایکروسافت تصمیم دارد تا این نرم‌افزار را در سال 2017 بازگرداند. براساس این گزارش، گروه‌های آفیس و ویندوز این شرکت هم‌اکنون در حال کار بر روی نرم‌افزار OneClip هستند و این برنامه دیگر جزو “پروژه گاراژی” مایکروسافت قلمداد نمی‌شود! در نتیجه، مایکروسافت می‌تواند نرم‌افزار OneClip را نام‌گذاری دوباره کند و آن را با نام Bundle و در حالت ادغام با آفیس ارایه دهد.

نرم‌افزار جدید OneClip بسیار شبیه به نسخه سال گذشته خود کار خواهد کرد. به این معنی که شما می‌توانید چیزی را در کامپیوتر خود کپی کنید و به راحتی از طری موبایل خود به آن دسترسی پیدا کنید و برعکس.

برای مثال، اگر شما یک اسکرین‌شات را در کامپیوتر ویندوز 10 خود کپی کنید، این اسکرین‌شان در گوشی هوشمند اندرویدی یا حتی مک نیز دست سافتنی است.

مایکروسافت همچنین در حال برنامه‌ریزی برای ادغام نرم‌افزار OneClip با آفیس از طریق قابلیت‌های موسوم به Working Sets در ویندوز 10 رداستون 2 است. این کار به کاربران اجازه می‌دهد تا به فایل‌های OneClip و اطلاعات خود در سایدبار دست پیدا کنند و در همان حال از یک برنامه آفیس مانند Word بدون نیاز به راه‌اندازی دستی OneClip در کامپیوتر بهره ببرند.

پر پیدا است که مایکروسافت می‌تواند در آینده تغییراتی در نرم‌افزار OneClip ایجاد کند که فرصتی برای اعمال دگرگونی‌های عمده در بخش خدمات‌رسانی پیش از عرضه آن در سطح عموم در سال آینده به شمار می‌آید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید