پلی استیشن4 پرفروش ترین کنسول

اخبار مایکروسافت نویسنده : / چاپ دانلود

forza-xbox-one-special-edition

 

   پلی استیشن و ایکس باکس با یکدیگر رقابت دیرینه دارند و سعی می کنند از هر راهی که شده یکدیگر را نابود کنند. ایکس باکس نماینده ی مایکروسافت و پلی استیشن نماینده ی شرکت ژاپنی به نام سونی می باشد. هر دو از کیفیت خوبی برخوردار هسند. ولی باید قبول کرد در نقد و بررسی های انجام شده از این دو کنسول، محصول سونی حرف بیشتری برای گفتن دارد. کمی کیفیت و قدرت سخت افزاری سونی بیشتر است و تصاویر را بهتر نمایش می دهد. ولی ایکس باکس، دوربین کنترل حرکات را به همراه کنسول به فروش گذاشته است. این به معنای این است که اگر بخواهیم یک دوربین پلی استیشنی بخریم باید کمی بیشتر هزینه کنیم. 

NPD به تازگی گزارشی ا انتشار کرده که play station را بالا تر از xbox در جدول فروش قرار داده ( این گزارش مربوط به جولای است ) و مایکروسافت هم از این شرایط زیاد راضی و خوش حال نیست. فعلا که سونی بیشترین سود را می برد و اگر این گونه پیش برویم، سونی قدرت و سرمایه ی بیشتر برای مقابله با مایکروسافت خواهد داشت.

  چه چیزی در One جالب است که بیشتر از 44 درصد بازار را به خود اختصاص داده؟ بازی های با کیفیت. بازی های مایکروسافتی ببعد از پلی استیشن با کیفیت ترین بازی ها شناخته شده اند. NDP اضافه می کند:

   مشتریان ما شاید در خرید بازی های 360 بیشتر احساس امنیت می کنند چون آن ها می توانند بازی ها را هم در One و هم در 360 اجرا و بازی کنند. همچنین به همین خاطر خیلی از افراد فکر می کنند که می توانند این بازی ها را هر وقت دلشان خواست در Xbox بازی کنند.

   سونی هم که این وسط به وجد آمده. چون فروشنده ی اول است. سونی هم در این باره می گوید:

   ما واقعا از گیمر ها تشکر می کنیم که ما را به موفق ترین و شماره ی 1 در جهان تبدیل کردند.

  مایکروسافت هم بیکار ننشته و تا ی تواند با شرکت های بزرگ قرار داد می ببندد تا بتواند با ساختن بازی های بیشتر، مشتریان را به خود جمع کند. تا الان که با کاهش فروش مواجه نشده ایم و این به ما می گوید که مایکروسافت در مسیر درست است و ما هم امیدواریم که روزی مایکروسافت به شماره ی 1 تبدیل شود.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
محمد

شرکت کره ای به نام سونی می باشد

سونی ژاپنیه 😀

پاسخ دهید

دیدگاهی بنویسید