Skype برای مک آپدیت شد

اخبار مایکروسافت نویسنده : / چاپ دانلود

Skype-MAC-Download

 

    مایکروسافت به تازگی نسخه ی جدید از اسکایپ را برای Mac OS X منتشر کرد که گفته می شود نسخه ی آن هم Skype 7.11 بوده است. به روز رسانی که مایکروسافت منتشر کرده، نسبتا جزئی بود و ویژگی خاصی به آن اضافه نشده و فقط مشکلات و باگ هایی که وجود داشته را رفع کرده که برخی از آن ها مربوط به پیام هایی ویدیویی بود که مشکل در پخش صدای پیغام ها بود.

  قابلیت و یا چیز خاص دیگری به اسکایپ 7.11 اضافه نشد. در حالی که با این آپدیت هم یک مشکل بزرگ به طور کلی رفع نشده که مشکل هم کرش و ایست اسکایپ در حین استفاده بود که این مشکل هر وقت به وحود بیاید، مجبور هستید برنامه را ببیندید و از اول اجرا کنید تا به کاری که انجام می دادید، برسید و آن را ادامه دهید. مایکروسافت درباره ی این مشکل گفت که به زودی در آینده، این مشکل را برطرف می کنیم.

  اگر شما اسکایپ را به خوبی نمی شناسید، اسکایپ یک برنامه رایگان برای پیغام های ویدیویی و تماس می باشد که به صورت گسترده ای برای سیستم عامل ها منتشر شد. اسکایپ برای اندروید، آیفون، اپل و دستگاه های دیگری در دسترس است و شما هم می توانید در هر کجای دنیا فقط با اتصال به اینترنت، به مکالمه بپردازید.

  کاربرانی که از مکینتاش استفاده می کنند می توانند از این لینک، اسکایپ را دانلود کنند. توجه کنید که این نسخه از اسکایپ برای مک فقط برای OSX 10.9 یا بالا تر اجرا می شود.

  شما در این باره چطوری فکر می کنید؟ تا حالا مشکلی داشتید که با این آپدیت برطرف شده باشد؟ نظرات خود را می توانید به سادگی در پایین تایپ کنید و بفرستید.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید