نسخه پیش‌نمایش تلگرام به قابلیت «بایو» مجهز شد

آپديت شده ها نویسنده : / چاپ دانلود

گروه تلگرام به روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن نسخه پیش نمایش خود در ویندوزفون و ویندوز ۱۰ موبایل انتشار داده است.

این اپلیکیشن هم‌اکنون به دریافت به روزرسانی تازه به شماره ۲٫۴٫۲٫۰ ارتقا یافته است و در عین واجد یک قابلیت جزیی اما در خور تاملی است که گروه تلگرام در حال حاضر سرگرم آزمایش آن در نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن است تا در آینده به شکل گسترده و همگانی منتشر شود.

قابلیت مورد نظر در نسخه پیش نمایش اپلیکیشن تلگرام «بایو» (Bio) نام دارد که کارکردی مشابه به قابلیت WhatsApp Old Status در واتس‌اپ دارد و کاربران ضمن آن می‌توانند استاتوس شخصی خود را تنظیم کنند. این گزینه هم‌اینک در صفحه Settings یا تنظیمات در دسترس است و کاربران می‌توانند از طریق آن استاتوس شخصی خود را مرتب کنند و نیز قادرند تا شماره‌های تماس را با باز کردن صفحه نمایه یا پروفایل مشاهده کنند.

گزینه «بایو» همان گونه پیشتر گفتیم شبیه به قابلیت Old WhatsApp Status در واتس‌اپ است که البته اکنون با نام Info شناخته می‌شود. این قابلیت به کاربران به این امکان را می‌دهد تا استاتوس شخصی خود را در واتس‌اپ به گونه‌ای تعیین کنند که همه مخاطبان نیز قادر به مشاهده آن نیز باشند.

تازه‌ترین به روزرسانی نسخه پیش نمایش اپلیکیشن تلگرام هم‌اکنون در دسترس  است و کاربران می‌توانند آن را از قسمت دانلود دریافت کنند.

Print Friendly
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید