با Virtual Desktop Enhancer دسکتاپ مجازی متفاوتی را تجربه کنید!

ابزار ها + بهره وری نویسنده : / چاپ دانلود

به یک سال پیش بازمی‌گردیم؛ به زمانی که ویندوز 10 عرضه شد و دسکتاپ‌های مجازی را به تجربه ویندوز اضافه و معرفی کرد.

Virtual+Desktop+1-ed

همچنانی که پیشتر در شیوه‌نامه خود خاطرنشان کردیم، دسکتاپ‌های مجازی قابلیتی جذاب است که به شما اجازه می‌دهد تا هنگامی که چندین نرم‌افزار و برنامه و پنجره باز شده دارید آنها را ساماندهی و چندمنظوره کنید. یکی از کاربران با هدف تجربه‌اندوزی و رفتن به مرحله بعدی ابزاری را طراحی کرده که به وسیله آن می‌توان کارکرد دسکتاپ‌های مجازی را ارتقا داد.

این ابزار که در github موجود و نامش Virtual Desktop Enhancer است به گونه‌ای طراحی شده تا استفاده از دسکتاپ‌های مجازی ویندوز 10 را آسان‌تر کند. در حالی که هنوز کارهای خرده ریز زیادی دارد، این ابزار سه قابلیت اضافی به تجربه دسکتاپ مجازی پیوست می‌کند.

نخستین قابلیت یک شورت‌کات صفحه کلید یدکی است تا بتوان به یاری آن به طور مستقیم و با استفاده از کلید Alt سمت چپ و #’s 1-9 در دسکتاپ مجازی حرکت کرد. قابلیت بعدی عبارت از قرار دادن والپیپر برای هر دسکتاپ مجازی به شکل جداگانه است. آخرین قابلیت هم ایجاد یک اندیکاتور جدید در محیط دسکتاپ فعال است.

 حال اگر حس کنجکاوی شما گل کرده است و می‌خواهید این ابزار را امتحان کنید، قبل از هر چیز به Github بروید و فایل‌های مربوطه را پیدا کنید و طبق دستور العمل‌های موجود این ابزار را به کار بگیرید. البته سازنده این ابزار معترف است که کارش هنوز عیب و نقص دارد. به همین دلیل، چشم به راه تجربه‌های شما در ضمن کار با این ابزار است تا در آینده آن را اصلاح شده و بهبود یافته ارایه کند.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید