انتشار سازه جدید برای اینسایدر حلقه Release Preview

آپديت شده ها نویسنده : / چاپ دانلود

یک سازه به‌روزرسانی تجمعی ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل مخصوص اینسایدرهای حلقه Release Preview شروع به انتشار کرده است.

با ویندوزایران باشید تا آشنایی بیشتری با این به‌روزرسانی به دست آورید.

insider-rp-ota-update-14393.82

فعلا مشخص نیست که در این به‌روزرسانی چه چیز جدیدی موجود است چون مایکروسافت همچنان در حال انتشار فهرست تغییرات رسمی است. فرض بر این است که این به‌روزرسانی شامل چند رفع اشکال و انجام اصلاحات و بهبودها است. با این همه، آن چه به نظر می‌رسد این است که این به‌روزرسانی در قالب تجمعی ارایه می‌شود.

این به‌روزرسانی برای کامپیوتر به شماره سریال KB3176932 است که البته فهرست تغییرات آن هنوز در دسترس نیست.

براساس گزارش مایکروسافت، کاربران ویندوز10 موبایل در حلقه Fast مشمول این به‌رورزرسانی نیستند. احتمالا به این دلیل که این به‌روزرسانی تجمعی برای شاخه کنونی در نظر گرفته شده و سازه کاملا جدید تلقی نمی‌شود.

چنان چه تمایل به دریافت این به‌روزرسانی دارید، قبل از هر چیز اطمینان حاصل کنید که در حلقه Release Preview هستید. این به‌روزرسانی برای موبایل هم‌اکنون قابل دریافت است اما برای کامپیوتر احتمالا تا ساعاتی دیگر در دسترس قرار بگیرد.

14393.83update

مایکروسافت همچنین سازه شماره 14393.67 را در قالب به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 از اوایل امروز عرضه کرده است. این علامت خوبی است مبنی بر این که مایکروسافت هم‌اکنون در حال آزمایش پچ بعدی است که قرار است برای کاربران بیشتری ارایه شود. این به‌روزرسانی هم‌اکنون در قالب به‌روزرسانی ویندوز منتشر می‌شود. بنابراین چنان چه قادر به مشاهده این به‌روزرسانی در کامپیوتر یا موبایل خود نیستید نگران نباشید. تا چند ساعت دیگر به شما هم می‌رسد!

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید