بروزرسانی رداستون ویندوز 10 موبایل پشتیبانی از صفحه لمسی در کانتینیوم را به ارمغان می آورد

اخبار ویندوز 10 موبایل نویسنده : / چاپ دانلود

windows-10-mobile-47

مایکروسافت در حال حاضر در حلقه های داخلی خود روی بیلدهای بروزرسانی رداستون ویندوز 10 موبایل کار می کند. در این هنگام که شما این مطلب را می خوانید، آخرین بیلدهای ویندوز 10 موبایل شامل هیچ ویژگی بزرگ جدیدی نمی شود و فقط شامل بهبودها و رفع مشکلات کوچک است. با این وجود براساس گزارشات جدید از وبسایت WinFuture، بروزرسانی رداستون ویندوز 10 موبایل بهبودهای بزرگی برای کانتینیوم تلفن ها در بر خواهد داشت. در این گزارش آمده است در رداستون پشتیبانی از صفحات لمسی به کانتینیوم اضافه خواهد شد. همچنین انتظار می رود در این بروزرسانی پشتیبانی از صفحه نمایش های 2K و بهبودهایی در ویژگی های بی سیم کانتینیوم اضافه شود.

برای کسانی که آشنا نیستند باید بگوییم، انتظار می رود بروزرسانی رداستون (موبایل و دسکتاپ) در دو موج عرضه شود. در رداستون قرار است پشتیبانی از افزونه ها به مرورگر اج دسکتاپ،بهبودهایی در کورتانا و بهبودهایی در ساختار کلی سیستم عامل انجام شود.

مانند همیشه این خبر هم یک شایعه است و ممکن است صحت نداشته باشد. اما به هر حال می توانیم مطمئن باشیم که در این بروزرسانی ویژگی های جدیدی به کانتینیوم اضاف می شود.

نظر شما در مورد بروزسانی رداستون چیست؟ به نظر شما باید چه ویژگی هایی در این بروزرسانی به سیستم عامل اضافه شود؟

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید