ویندوزاستور در موبایل ویندوز۱۰ به‌روز شد/افزایش چشمگیر سرعت دانلود

آپديت شده ها نویسنده : / چاپ دانلود

ویندوز استور به روزرسانی جدید در موبایل ویندوز ۱۰ دریافت کرد و این به روزرسانی با خود قابلیت‌های جدید یا تغییرات عمده‌ای با خود آورده است اما یکی از چشم‌گیرترین تغییرات افزایش سرعت دانلود در ویندوز استور است. ویندوز استور با این به روزرسانی به نسخه ۱۱۷۰۷٫۱۰۰۰٫۸۹٫۰ در حلقه Release Preview ارتقا یافته است.

ویندوز استور اکنون به طور قابل ملاحظه‌ای در ویندوزفون‌های رده پایین سریع‌تر شده است. با این حال، هنوز و همچنان گیر و گورهایی وجود دارد که به کاربر اجازه و امکات به روزرسانی اپلیکیشن‌ها را نمی‌دهد. از سوی دیگر، مایکروسافت نیز اعلام کرده است که مشغول برطرف‌سازی مشکل دانلود اپلیکیشن‌ها با کمک بیلد پیش نمایش بعدی در موبایل ویندوز ۱۰ است. در همین حال، دونا سارکار روز گذشته تایید کرد که بیلد جدید احتمالا اوایل امروز خواهد رسید.

این در حالی است که شرکت مایکروسافت به تازگی عناصر فلوئنت دیزاین را به ویندوز استور در موبایل و کامپیوتر اضافه کرده است و کاربر می‌تواند تازه‌ترین به روزرسانی را با مراجعه به ویندوز استور و بررسی قسمت به روزرسانی دریافت کند.

چنان چه گوشی شما واجد شرایط دریافت به روزرسانی از Fast Ring باشد، نیاز هست که به Release Preview Ring دهید تا بتوانید به روزرسانی‌‌های جدید را دریافت کنید زیرا شرکت مایکروسافت عملیات ارسال به روزرسانی‌های جدید را برای ویندوز اینسایدر در حلقه فست متوقف کرده است.

Print Friendly
تهیه شده در ویندوزایران
اشتراک گذاری
برای بهبود کیفیت سایت به ما کمک کنید! آیا این پست به شما کمک کرد؟
بله | تا حدودی | نه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

دیدگاهی بنویسید